Bosnian Racing Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SLJEDEĆA UTRKA

3 posters

Go down

SLJEDEĆA UTRKA Empty SLJEDEĆA UTRKA

Post  Starimoj Thu Oct 25, 2012 2:40 am

vanis smanji rizike kisa je, preveliki su. ostvario si lose vrijeme u kvalifikacijama zato sto si koristio velik rizik na kisi. trebao si koristit "zadrzi bolid na stazi" posto predpostavljam da ti vozac ima talent i iskustvo ispod 100. (i to dosta ispod 100).

recite ostalima (koji neidu na forum) u timskoj poruci o ovome da smanje rizike i da odvezu kvale na malim rizicima. imati ce bolja vremena.

vanis jos bi ti naglasio da je potrosnja goriva smanjena skoro za trecinu. nece ti trebati toliko goriva (potrosit ces oko 200 lit.). posto si kvale odvozio sa 130 lit. stavi kod ulaska u boks 90-100 lit.
krilca si greskom stavio jednaka. krilca su ti -/+ 200. to ispravi prije utrke.

odgovorio sam ti ovdije zato jer je tamo gdje si napisao setup predvidjeno samo za BITNE informacije.

vidim da sada mogu editirati postove. to je ok. editirao sam razliku u krilcima i ubacio New Delhi.
Starimoj
Starimoj

Posts : 66
Join date : 2012-07-23

Back to top Go down

SLJEDEĆA UTRKA Empty Re: SLJEDEĆA UTRKA

Post  Vash The Stampede Thu Oct 25, 2012 8:04 am

Stavio sam nekim ljudima admine i moderatore, pa imajte slobodu da radite update info, ja bas i nemam dovljno vremena posljednih par mjeseci.
Vash The Stampede
Vash The Stampede
Admin

Posts : 73
Join date : 2012-07-22
Age : 35

https://bosnianracingonline.forumotion.com

Back to top Go down

SLJEDEĆA UTRKA Empty Re: SLJEDEĆA UTRKA

Post  Vanis Thu Oct 25, 2012 12:40 pm

Starimoj wrote:vanis smanji rizike kisa je, preveliki su. ostvario si lose vrijeme u kvalifikacijama zato sto si koristio velik rizik na kisi. trebao si koristit "zadrzi bolid na stazi" posto predpostavljam da ti vozac ima talent i iskustvo ispod 100. (i to dosta ispod 100).

recite ostalima (koji neidu na forum) u timskoj poruci o ovome da smanje rizike i da odvezu kvale na malim rizicima. imati ce bolja vremena.

vanis jos bi ti naglasio da je potrosnja goriva smanjena skoro za trecinu. nece ti trebati toliko goriva (potrosit ces oko 200 lit.). posto si kvale odvozio sa 130 lit. stavi kod ulaska u boks 90-100 lit.
krilca si greskom stavio jednaka. krilca su ti -/+ 200. to ispravi prije utrke.

odgovorio sam ti ovdije zato jer je tamo gdje si napisao setup predvidjeno samo za BITNE informacije.

vidim da sada mogu editirati postove. to je ok. editirao sam razliku u krilcima i ubacio New Delhi.

u pravu si, koristio sam velik rizik, a talent vozaca je 96 i iskustvo 36.. krilca sam stavio jednaka jer nisam imao informaciju na forumu kakve su vrijednosti za New Delhi, s obzirom da vidim da vladas informacijama poslusacu te sa gorivom i rizicima Wink jedino jos nisam siguran oko krilaca, da li da prednja smanjim za cijelih 200 ili mogu manje.. :/

Vanis
Admin

Posts : 67
Join date : 2012-09-16

Back to top Go down

SLJEDEĆA UTRKA Empty Re: SLJEDEĆA UTRKA

Post  Starimoj Fri Oct 26, 2012 3:51 am

Sljedeca trka je kisna i to gotovo u cijelosti. Bez obzira na to izgleda da ce se morati dva puta u boks.

Oko ovoga se vodila rasprava u mome timu. Rezultat rasprave je sljedeci:
2/3 njih misli da ce se morati minimalno dva puta u boks,
a 1/3 misli da ce gume izdrzati samo jedan ulazak.

moje misljenje je da ce oni koji budu koristili rizike morati dva puta u boks, a oni koji budu namjestili sve rizike na 0 moci se izvuci sa jednim ulaskom.

Na vama je da odlucite. Samo pazite jako puno toga ovisi i o vozacu. (ako ima jako puno kila, a malo mu teh.znanje i iskustvo, bez obzira na rizike 0 vjerojatno ce i oni imati 2pita.
Starimoj
Starimoj

Posts : 66
Join date : 2012-07-23

Back to top Go down

SLJEDEĆA UTRKA Empty Re: SLJEDEĆA UTRKA

Post  Starimoj Fri Oct 26, 2012 4:05 am

Vanis krilca bi ti bila idealna da jedno smanjis a drugo da povecas za 200. Znaci da je razlika tocno 400.

Neki vozaci postizu bolja vremena kad je razlika 150 i 175. Tvoj mozda postize najbolje vrijeme kod razlike 180 ali to moras ispitati. Za koliko smanjis jedno za isti iznos drugo povecas.
Starimoj
Starimoj

Posts : 66
Join date : 2012-07-23

Back to top Go down

SLJEDEĆA UTRKA Empty Re: SLJEDEĆA UTRKA

Post  Starimoj Fri Oct 26, 2012 2:56 pm

Oni koji imaju talent vozaca velik, danas im je prilika ostvarit super rezultat.
Pa stoga neka koriste rizik oko 15, oni ciji vozac ima los talent bolje nek voze na riziku 0
Kod rizika mislim na ct rizik. Ova dva sami si odredite
Starimoj
Starimoj

Posts : 66
Join date : 2012-07-23

Back to top Go down

SLJEDEĆA UTRKA Empty Re: SLJEDEĆA UTRKA

Post  Starimoj Sat Oct 27, 2012 7:31 pm

vanis vidim da ides na tri zaustavljanja to ti i nije bas najbolja taktika posto je pit dug 25,5 sec. a jos ako te i kisa zezne...

trebao si uzeti tvrdje gume nisam jos siguran dali ce srednje izdrzati dva pita, ali hard sigurno hoce.
Starimoj
Starimoj

Posts : 66
Join date : 2012-07-23

Back to top Go down

SLJEDEĆA UTRKA Empty Re: SLJEDEĆA UTRKA

Post  Vanis Sun Oct 28, 2012 11:18 am

Starimoj wrote:vanis vidim da ides na tri zaustavljanja to ti i nije bas najbolja taktika posto je pit dug 25,5 sec. a jos ako te i kisa zezne...

trebao si uzeti tvrdje gume nisam jos siguran dali ce srednje izdrzati dva pita, ali hard sigurno hoce.

mozda i jesam ali kako god, mislim da nista ne bih bio bolji da koristim hard gume.. sporije su a vozac mi je polijen.. tako da sam u istom sosu... ovo sto mi je preostalo sa ovim vozacem iskoristicu da sto bolje shvatim postavljanje setupa..

Vanis
Admin

Posts : 67
Join date : 2012-09-16

Back to top Go down

SLJEDEĆA UTRKA Empty Re: SLJEDEĆA UTRKA

Post  Starimoj Sun Nov 04, 2012 10:12 pm

ako jos niste odvozili kvalifikacije utrku u monte carlu vozite na:

medium 1 pit ili extra mekanim gumama 2 pita
Starimoj
Starimoj

Posts : 66
Join date : 2012-07-23

Back to top Go down

SLJEDEĆA UTRKA Empty Re: SLJEDEĆA UTRKA

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum